Sıkça Sorulan Sorular

sss
1. Neden Meridyen Temizlik?

Çalışmalarımız da sürdürülebilir etkiler yaratmak için kalıcı temizlik çözümleri üretmeye devam ediyoruz. Size özenli davranmayı benimsiyor, işimize, çevreye, insanlığa, gelecek kuşaklara ve kendimize duyduğumuz saygının bir yansıması olarak görüyoruz. Meridyen Temizlik olarak yaptığımız tüm işlerin arkasındayız.

2. Hizmetteki Farkınız Nedir?

Öncelikle ihtiyaç duyduğunuz anda profesyonel ekibi sayesinde kolayca çözüm sunar. Geniş kadrosuyla rahatça ulaşabileceğiniz hızlı ve çözüm odaklı çalışma sistemine sahiptir. Müşteri merkezli olarak en iyi,en kaliteli hizmeti ulaştırabilmek adına daima yenilikçi ve farklı projelerle karşınızda bulunmayı amaçlamaktadır. Sizler için geliştirilmiş uygulamalarımızdan bazıları; Erişilebilirlik Hızlı Geri Dönüş Çözüm Odaklı Objektif Deneyimli uzman kadro Son Teknoloji Makine ve Ekipmanlarla Kaliteli Hizmet

3. Temizlik Hizmetlerinizden Faydalanmak İçin Ne Yapmalıyız?

Firmamız verilen hizmette bir sorun yaşanmaması için randevu sistemiyle çalışmaktadır. Bize 0552 023 5675 numaralı telefondan ulaşabilir, fiyat alabilir ve hizmeti almayı düşündüğünüz tarihten en az bir gün önce adres ve iletişim bilgilerinizi yazdırarak randevu alabilirsiniz.

4. Hangi Bölgelere Hizmet Veriyorsunuz?

Meridyen Temizlik olarak İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerine kesintisiz hizmetimiz vardır.