Ev ve İş Yeri Dezenfeksiyon

  • An Sayfa
  • Ev ve İş Yeri Dezenfeksiyon

Ev ve İş Yeri Dezenfeksiyon

Coronavirüs (korona virüs),  hastalık oluşturduğu kişiler üzerinden hava yoluyla ve temas ile birlikte bulaşabilen bir virüs çeşididir. Alınması gereken ilk ve en önemli önlem, hijyen kurallarına yoğun olarak ağırlık vermektir. Ellerin sıklıkla yıkanması ve hastalık ihtimali görüldüğü taktirde sağlık kuruluşlarından yardım alınması, uzun vadede olumlu sonuçlar meydana getirecektir.

Toplu olarak bulunulan işyeri ve dükkanlarda, bireylerin kişisel çalışma ve yaşam ortamları olan ev ve homeofis çalışma ortamlarında hijyenlerine ve çevrelerindeki insanların yaşam alanlarına, bu virüsün yayılmasını önlemek için gerekli tüm tedbirler alınmalıdır.

Corona virüs başta olmak üzere hastalık yapan mikropların uzaklaştırılmasının yanı sıra bakteri ve virüs gibi mikroorganizmaların yok edilmesini sağlayan hijyen ve dezenfeksiyon hizmetlerimizden faydalanın.

Meridyen Temizlik, hastalık yapan bakteri ve virüsleri yok etmeye yönelik özel dezenfeksiyon sistemleri kullanmaktadır.

Geçtiğimiz dönemlerde yaşanan domuz gribi, sars vs. yanı sıra alerjik etkilere maruz bırakan bir çok bakteri ve virüs tipine karşı mücadele ederken şimdilerde ise corona virüse karşı mücadele vermekteyiz.

Meridyen Temizlik, sizlerin sağlığı için çalışmakta ve hizmet vermektedir. Size bir telefon kadar yakınız.

Bilgi Al

Telefon

0552 023 5675

E-mail

info@meridyentemizlik.com

Adres

İstanbul Geneli Profesyonel Hizmet